



Зарядний пристрій 17V 1A 5.5x2.5мм для портативної колонки Bose SoundLink Bluetooth Speaker I II III 1 2 3
- Готово до відправки
- Код: 20635
390 ₴
343,20 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
― Вхідна напруга: 100V-240V 50-60Hz
― Вихідна напруга: DC 17V, Max: 1000mA
― Розміри конектора: 5.5mm x 2.1-2.5mm
― Сумісність з p/n: S024RU1700100, 344666-0020, PNS024RU1700100W
― Сумісність:
Bose Soundlink I / 1
Bose Soundlink II / 2
Bose Soundlink III / 3
...
Має індикатор:
― червоний - йде заряд;
― зелений - заряд закінчено.
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bose |
| Тип живлення | Мережа |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Сумісність | Bose |
| Основні | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Вихідна напруга (output) | 18 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Призначення | для колонки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,20 ₴



