



Кабель USB C PD 45W / 65W / 90W для живлення та зарядки ноутбука Acer Aspire 5 A515 S3 S5 V5 V3 E1 (18V-20V), штекер 5.5x1.7мм
- Готово до відправки
- Код: 21417
285 ₴
267,90 ₴
Кабель для підключення ноутбука до зарядного пристрою з виходом Type-C. Аксесуар підтримує швидкісну передачу енергії Power Delivery до 90 Вт.
Колір: Чорний
Довжина: 1.5 метри
Вхід: USB типу C
Вихід: 5.5мм х 1.7мм для ноутбуків Acer
Вихідна потужність: 18В-20В 90Вт МАКС.
Будь ласка, виберіть правильний зарядний пристрій PD, повербанк та кабель відповідно до потреб вашого ноутбука.
Що потрібно для адаптера PD або блока живлення TYPE C?
1. Адаптер або блок живлення повинні підтримувати 20V вихідної потужності. Будь ласка, не використовуйте зарядний пристрій телефона для заряджання ноутбука.
2. Адаптер або блок живлення повинні підтримувати протокол живлення, що означає «PD».
3. Вихідна потужність адаптера PD TYPE C повинна бути не нижче потреб вашого ноутбука.
Комплектація:
Кабель USB C PD в 5.5x1.7мм для Acer - 1шт.
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кабель живлення |
- Ціна: 267,90 ₴



