
Блок живлення для телевізора / монітора / світлодіодних стрічок 12V 3A - 5A (5.5*2.1-2.5mm) 60W (універсальний)
- Готово до відправки
- Код: 19895
420 ₴
386,40 ₴
Якісний блок живлення для телевізора / камери відеоспостереження / монітора 12V 5A (5.5*2.5mm) 60W
Параметри:
Напруга Вхід (V): 100-240
Напруга Вихід (V): 12
Сила струму (A): max 5
Потужність (W): 60r>
Роз'єм (mm): 5.5x2.1-2.5
Блок живлення 12V-5A підійде не лише для світлодіодних стрічок. Він також підходить для телевізора, камери відеоспостереження або моніторів. Щоб ваш помічник по роботі завжди знаходився в активному режимі і дуже ефективно виконував свої обов'язки, йому потрібна стабільна, надійна енергія - саме те, що може забезпечити цей блок живлення.
Сумісність:
Ps-link KIT-A201HD ,TBTec , Hiwatch , Hikvision , Ezviz , Cadena ,CamBox , Digma , Falcon Eye , KTC,...
Комплектація:
Блок живлення 12V - 5A - 1 шт;
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні);
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 386,40 ₴



