
Блок живлення Lenovo 20V 4.5 A G230 G430 G455 G460 G475 G550 G560 B460 B475 B570 B575 Z360 Z470 Z580 U330 U510
- Готово до відправки
- Код: 8480-PA038
435 ₴
395,85 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Взаємозамінний з блоками живлення:
|
Технічні характеристики:
― вхід. напруга: 100-240V
― вихід. напруга: 20V
― струм: 4.5 A
― розміри коннектора: 5.5 mm x 2.5 mm
― потужність: 90W
― клас А
Сумісність:
|
Кабель живлення входить в комплект!
― Відправка здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні);
― Гарантія 3 місяці від дати відправлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395,85 ₴



