


Блок живлення для пилососа REDMOND 24V 0.6A 5.5*2.5 P24240100EU AC240060WR RV-R280 RV-R290 RV-R300 R310 R500
- Готово до відправки
- Код: 19412-1
360 ₴
338,40 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
― Вхідна напруга: 100V-240V 50-60Hz
― Вихідна напруга: DC 24V, Max: 600mA
― Сумісність:
REDMOND RV-R280
REDMOND RV-R290
REDMOND RV-R300
REDMOND RV-R310
REDMOND RV-R500
....
― Розміри коннектора: 5.5mm x 2.1-2.5mm
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Зарядний пристрій |
| Виробник | Redmond |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 13 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Вихідна напруга (output) | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Номінальна сила струму | 0.6 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338,40 ₴



