



Блок живлення для ноутбука Asus 19V 6.32A (5.5*2.5 mm) 120W ADP-120ZB ADP-120RH ASUS VivoBook Pro 15 N580VD N580V 17 N705UD N705U
- Готово до відправки
- Код: 19621
1 050 ₴
997,50 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний блок живлення для ноутбука Asus 19V 6.32A (5.5*2.5 mm) 120W - Оригінал
Параметри:
Напруга Вхід (V): 100-240
Напруга Вихід (V): 19
Сила струму (A): 6.32
Потужність (W): 120
Роз'єм (mm): 5.5x2.5
Стан: новий
Кабель живлення в комплекті.
Гарантія: 12міс.
Взаємозамінний з блоками живлення:
|
Сумісність:
| Asus ROG GL502VT | GL502V | GL502 | A750L | ||||
| F554LA | F750L | G550JK | GL551JM | ||||
| GL551JW | GL552VW | GL752VW | GL771JM | ||||
| K750L | N550 | N550J | N550JK | ||||
| N550JV | N550JX | N56JN | N56JR | ||||
| N750 | G | Q550L | Q550LF | ||||
| R500VJ | R510CA | R552J | R700VJ | ||||
| R751L | X4GSN | X550JK | X750J | ||||
| X750JB | X77JQ | X77JV | F554LA-WS52 | ||||
| F554LA-WS71 | G550JK-DS71 | GL551JM-DH71 | GL551JM-EH71 | ||||
| GL551JM-EH74 | GL551JW-DS71 | GL551JW-DS74 | GL551JW-WH71-WX | ||||
| GL552VW-DH71 | GL552VW-DH74 | GL752VW-DH71 | GL752VW-DH74 | ||||
| GL771JM-DH71 | N550JK-DB74T | N550JK-DS71T | N550JV-DB71 | ||||
| N550JV-DB72T | N550JX-DS71T | N56JR-EH71 | N56JR-MH71 | ||||
| Q550LF-BBI7T07 | Q550LF-BSI7T21 | R500VJ-MH71 | R510CA-RB31 | ||||
| R510CA-RB51 | R700VJ-BS51 | X550JK-DH71 | X750JB-DB71 | ||||
| A53SV | A8JS | A8N | C90 | ||||
| C90S G1 | G1S | G2 | G2P | ||||
| G2S | G50 | G50V | G50VT | ||||
| G51 | G51J | G51JX | G51JX-A1 | ||||
| G51JX-X1 | G51JX-X2 | G53 | G55 | ||||
| G60 | G60J | G60JX | G60V | ||||
| G60VX | N46 | N46VJ | N51 | ||||
| N53 | N53JF | N53S | N53SM | ||||
| N53SN | N53SV | N55 | N55S | ||||
| N55SF | N56 | N56V | N56DP | ||||
| N56J | N56JN | N56JK | N56VM | ||||
| N56VZ | N56VJ | N71J | N71JA | ||||
| N71JQ | N73 | N73JQ | N76 | ||||
| N76V | N76VJ | N76VZ | N81VP | ||||
| NX9 | 0 NX90JQ | ZX50 | ZX50JX4200 | ||||
| ZX50JX4720 | FX50 | A550J | ZX5300 | ||||
| ZX53VW | ZX53VD | ZX53VE | ZX53V | ||||
| UX510UW | Zenbook UX510UW Series | Zenbook UX510UW-CN044T |
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 6.32 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997,50 ₴



