Блок живлення 19V 3.42A, 65W C4D33AA#ABA, X6W26AA для монітора HP VH240a 27xw 27xw 24ea 25xw 25er 25es 25vx 24f
- Готово до відправки
- Код: 20838
495 ₴
445,50 ₴
Якісний блок живлення для монітора HP 19V 3.42A (5.5*2.5mm) 65W
Параметри:
Напруга Вхід (V): 100-240
Напруга Вихід (V): 19
Сила струму (A): 3.42
Потужність (W): 65
Роз'єм (mm): 5.5x2.5
Стан: новий;
Кабель живлення входить в комплект;
Гарантія: 12міс.
Сумісність: HP Monitor 24f, 25f, 27f, VH240A 20xi C4D33AA#ABA, 22XW, 22CW, 22CW, 22cwa T4Q59AA, 23XW, 23tm, Touch E1L11AA#ABA A, 23xi CW A. 3Z94AA#ABA, 24XW, 24ec, 24m, 25CW, 25bw, 25xi, 27er, 27es, 27eb, 27fw 27CW HP Pavilion 27xw 27xw 25 24ea 25xw 25er 25es 25vx 22xi 22bw 22fi 2er 8. 7 x 9. 1 in. bw 23vx 23cw 23f 23fi 23er 23es 24es 32f 27" 25" 23.8" 23" 23" 21.5" 20" IPS LED Backlit Full HD Display
Комплектація:
Блок живлення для моніторів - 1 шт;
Кабель живлення – 1 шт;
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Samsung |
- Ціна: 445,50 ₴



