

Блок живлення 24V 3A 5.5х2.5мм 72W для монітора, телевізора LG PA-1061-61, EAY62289801, PA-122LE5510, 26LE5510
- Готово до відправки
- Код: 20648-2
630 ₴
592,20 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер (блок) живлення 24V, 2.5A, 60W, 5.5mm x 2.5mm, (PA03334-K920, PA03010-6221, PN03010-6221) для принтерів Canon Selphy, сканерів Fujitsu fi-55 fi-6000, fi-6010, fi-6110, fi-6125, fi-6130, fi-6140, fi-6225, fi-6240, fi-7160, моніторів LG та ін.
Сумісні артикули:
<ul>- Принтери Сканери БФП:
- Brother PT-9500 P-touch;
- Brother PT-9600 P-touch;
- Brother PT-9700 P-touch;
- Fujitsu fi-5530;
- Sony DPP-FP35;
- Sony DPP-FP55;
- Sony DPP-FP60;
- Sony DPP-FP65;
- Sony DPP-FP75;
- Sony DPP-FP77;
- Sony DPP-FP97;
- ....
- Монітори Телевізори DVD:
- LG 19LE3400
- LG 19LV2300
- LG 19LV2500
- LG 22LS3500
- LG 22LS350T
- LG 22LS3510
- LG 22LS3590
- LG 22LV2300
- LG 22LV2500
- LG 22LV255C
- LG 22LV5500
- LG 22LV5510
- LG 26LS3500
- LG 26LS350T
- LG 26LS3510
- LG 26LS3590
- LG 26LT640H
- LG 26LT660H
- LG 26LV2500
- LG 26LV2540
- LG 26LV255C
- LG 26LV5500
- LG 26LV5510
- LG 19LS3500
- LG 26LS359T
- LG 19LE3300
- LG 22LE3300
- LG 22LE3400
- LG 22LE5500
- LG 26LE3300
- LG 26LE5500
- ....
Комплектація:
Блок живлення для монітора - 1 шт;
Кабель живлення – 1 шт;
Щільна упаковка для блока живлення - 1 шт.
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Блок живлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 24 В |
| Сила вихідного струму | 3 |
| Сумісність | LG |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Сумісність із брендом | LG |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592,20 ₴



