
Блок живлення для ноутбука MSI EX700-035 MS-1652 GE600 PR600 EX610 S310 EX310 EX320 EX400 EX400X EX410, 19V 4.74 A (5.5*2.5mm) 90W
- Готово до відправки
- Код: 12080
720 ₴
532,80 ₴
Блок живлення для ноутбука MSI
Тут Ви можете купити Блок живлення для ноутбука Packard Bell 19V 4.74 A (5.5*2.5 mm) 90W з доставкою по Україні і з річною гарантією! Можливий варіант оплати замовлення при отриманні товару!
Для того, щоб додати Блок живлення для ноутбука Packard Bell 19V 4.74 A (5.5*2.5 mm) 90W у Вашу віртуальну купівельну корзину і оформити замовлення - просто натисніть кнопку Купити.
Підійде блок живлення до мого ноутбука?
Відповідь на ваше питання: «Так!» Якщо зберегли стару зарядку - ви молодець, візьміть її в руки і перепишіть інформацію з наклейки. Важливі вихідні дані (Output). Напруга вимірюється у вольтах (V) і ток - в амперах (А). Вивчіть уважно роз'єм штекера мережевого адаптера, можливо, попросимо його описати.
Але я хочу підібрати зарядний пристрій самостійно!
Зможете! І підберете на itgoods.com.ua блок живлення до будь-якого ноутбука. Використовуючи отримані дані, вибирайте потрібну модель. Напруга на старому і здобувається зарядному повинно збігатися. Дозволительна різниця від 0,5 до 1V в більшу або меншу сторону. Сила струму та ж, або вище. Потужність зарядного (твір напруги та струму, що вимірюється у ватах) не нижче номіналу.
Знаю тільки модель ноутбука! Зарядка загублена!
Не біда. Введіть назву вашого ноутбука в рядок пошуку. Відповідь перед вами, залишилося натиснути кнопку «Купити» і оформити замовлення. Приємна ціна та акційні знижки порадують.
На цей товар надається гарантія 1 рік.
Потужність: 90 W
вихідна Напруга: 19 V
Струм: 4.74 A
Роз'єм: 5.5*2.5 mm
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Packard Bell |
- Ціна: 532,80 ₴



