
Блок живлення (зарядний пристрій) для LCD monitor Samsung 14V 3.5 A 49W 5.5 mm x 3.0 mm
- Готово до відправки
- Код: 13408
529 ₴
476,10 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
― вхід. напруга: 100-240V
― вихід. напруга: 14V
― струм: 3.5 A
― розміри коннектора: 5.5 mm x 3.0 mm
― потужність: 49W
Кабель живлення входить в комплект!
― Відправка здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні);
― Гарантія 3 місяці від дати відправлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вихідна напруга (output) | 14 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 49 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476,10 ₴



