



Блок живлення для ноутбука MSI 19.5V 9.23A 7.4*5.0mm 180W MSI GE75 Raider 8SE, GE75 Raider 9SE, MSI GE65 Raider
- Немає в наявності
- Код: 20762
1 630 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісний блок живлення для ноутбука MSI 19.5V 9.23A (7.4*5.0mm+pin) 180W
Параметри:
Напруга Вхід (V): 100-240
Напруга Вихід (V): 19.5
Сила струму (A): 9.23
Потужність (W): 180
Роз'єм (mm): 7.4x5.0+pin
Сумісність:
• MSI GE65 Raider-052 Raider-234 Raider-431 Raider-432
• MSI GE75 Raider 8SE, GE75 Raider 9SE
....
Комплектація:
Зарядний пристрій для ноутбуків - 1 штука;
Кабель живлення – 1 штука;
Щільна упаковка для блока живлення - 1 штука
― Відправлення здійснюється кожен робочий день;
― Відправлення у день замовлення (при покупці до 15-00);
― Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴



